تور قطر جام جهانی 2022


منظور از تور قطر برای جام جهانی ۲۰۲۲ چیست؟

اطلاعی از تور جام جهانی قطر ۲۰۲۲ دارید؟ اگر تمایل دارید در این زمینه اطلاعات کسب کنید با ما همراه باشید. طرفداران فوتبال، دیدن جام جهانی برایشان بسیار لذت بخش است به خصوص اگر تیم ملی کشورشان به جام رفته باشد. تاریخ شروع جام از ۳۰ آبان تا ۲۷ آذر سال ۱۴۰۱ است که در شهر دوحه پایتخت قطر برگزار خواهد شد. این نخستین بار است که جام جهانی در یکی از کشورهای خاورمیانه برگزار می شود. این مسابقات بین 48 تیم است که قطر نیز به عنوان میزبان در بین این 48 تیم قرار دارد. 
 قیمت هایی که برای این تور نمایش داده اند شامل بلیط جام جهانی قطر، بلیط VIP،  بلیط رفت و برگشت هواپیما و بیمه مسافرتی با سقف تعهدات EUR 50000  است. در صورتی که این تور به حد نصاب نرسد خدماتی مانند ترانسفر روزانه به مکان نمایشگاه، راهنمای زبان فارسی و گشت شهری، در صورت تمایل به شکل انفرادی ارائه خواهد شد و ما به تفاوت از شخص مورد نظر دریافت می گردد. 
کنترل نمودن موارد صحیح بودن گذرنامه مواردی همانند اعتبار، مهر خروج و ممنوعیت خارج شدن از کشور بر عهده صاحب گذرنامه است. پرداخت نمودن پنجاه درصد کل مبلغ تور هنگام ثبت نام، ضروری می باشد. دو هفته قبل از تاریخ سفر بایستی تمام هزینه های ارزی و ریالی را پرداخت نمود. به دلیل محدودیت در ظرفیت پروازها و هتل ها همچنین تغییر نمودن دقیقه به دقیقه نرخ ارز، این پیشنهادها می تواند تا زمان تبدیل شدن به یک قرارداد قطعی تغییر کند. جهت ارائه دادن بهترین قیمت ها هتل ها را بدون صبحانه همچنین غیر قابل کنسل بودن انتخاب کرده اند.

 

تور قطر جام جهانی 2022

تور جام جهانی قطر ۲۰۲۲

شرایط سفر به قطر برای جام جهانی ۲۰۲۲

قدم اول برای سفر نمودن به کشور قطر دریافت ویزای آن کشور است. برای ثبت نام در تور جام جهانی قطر ۲۰۲۲ باید ویزای توریستی کشور قطر را داشته باشید. البته باید گفت که دریافت نمودن ویزای توریستی قطر برای ایرانیان دشوار نیست. تنها باید درخواست ویزای توریستی را تکمیل نمایند همچنین مدارک را در سایت آپلود نمایند. شما باید در حال حاضر ۷۵ دلار برای ویزا هزینه کنید که این خدمات را آژانس های مسافرتی انجام می دهند.
هزینه بلیط رفت و برگشت از هزینه‌ های عمده تور جام جهانی قطر ۲۰۲۲ به حساب می آید. در حال حاضر پرواز ایران به قطر به جز تهران در شهرهای شیراز، اصفهان، تبریز و مشهد انجام می شود. قیمت های بلیط هواپیما برای این پرواز متناسب با نوع پرواز و همچنین شرکت هواپیمایی مورد نظر متفاوت می باشند. سایتهای فروش بلیط در حال حاضر قیمت این پرواز را  ۳۰ میلیون تومان اعلام کرده اند که این قیمت تا ۶۵ میلیون هم رسیده است.
شایان ذکر است بدانید جهت حضور در این تور تست کرونا الزامی می باشد. 
سفر دریایی برای تور جام جهانی قطر ۲۰۲۲ به دلیل نزدیک بودن کشور قطر به ایران از لحاظ هزینه ارزان تر خواهد بود. در حال حاضر مسیر دریایی بین ایران و قطر بسته است. در صورت برقراری دوباره این مسیر هزینه سفر دریایی به قطر برای ایرانیان حدود ۳۰۰ دلار که معادل  ۸ میلیون است، خواهد بود.
تور جام جهانی قطر ۲۰۲۲ هزینه های دیگری همانند خورد و خوراک دارد. برنج و گوشت جزو غذاهای رایج رستوران ‌های آن است. برای صرف یک وعده غذا در رستوران های ارزان قیمت در قطر، حدود ۱۰ دلار باید هزینه شود. در رستوران های میان رده نیز شما باید حدود ۲۵ دلار بابت یک وعده غذایی پرداخت کنید. با توجه به اینکه هتل‌ ها وعده صبحانه را به عهده خود میزبان می گذارند. بایستی در روز شما دو وعده غذا خریداری کنید. به طور متوسط شما باید ۲۰۰ دلار بابت این دو وعده در تمام مدت اقامت خود در رستورانی ارزان قیمت پرداخت نمایید.

 


 تور جام جهانی قطر ۲۰۲۲

هتل های قطر برای جام جهانی ۲۰۲۲:

یکی از هزینه های تور جام جهانی قطر ۲۰۲۲ رزرو هتل جهت اقامت در کشور قطر است. این کشور هتل های ۲ ستاره،۳ ستاره، ۴ ستاره و ۵ ستاره را برای میزبانان خود در شهر دوحه آماده کرده است. شما می توانید متناسب با بودجه خود جهت اقامت خود یکی از این هتل ‌ها را رزرو نمایید. جهت رزرو این هتل ها می توانید با شماره تلفن های مندرج در وبسایت تماس بگیرید.

 

جام جهانی قطر 2022

جاذبه های دیدنی قطر

مراکز خرید قطر

راهنمای سفر به قطر

استادیوم های جام جهانی قطر